Informace o nás

Ahoj všichni příznivci Country a Line Dancingu, vítáme vás na  našich stránkách.

Jednu listopadovou sobotu roku 2006 se náhodou sešla parta budoucích tanečníků  country na DDM   Šuplík Kadaň (www.ddmsuplik.cz) na veřejném  country tancování pod vedením  Renaty Eisové. Po této sobotě se skupina lidí začala pravidelně  scházet  jednou týdně  a vznikl kroužek  s názvem country tance pro dospělé. Po dvou letech jsme se rozhodli, že budeme muset dát  našemu "spolku" nějaký název, vzhledem k tomu, že jsme se aktivně účastnili spousty různých aktivit s dalšími tanečníky z celé naší republiky i ze zahraničí... A vznikl název, který volně přeložený znamená šuplíkoví tanečníci :-)

Pokud je to jen trochu možné účastníme  se  různých  tanečních akcí a sami pořádáme a zveme příznivce z okolí na vlastní semináře, na kterých vždy učí někdo ze zkušených lektorů country. Tančíme klasické country, line dance, skotské tance, část skupiny i clogging a velmi okrajově se věnujeme i square dancingu.  

 Tréninky jsou někdy velká dřina, ale přesto nebo možná právě proto se dokážeme  skvěle bavit na zdejších  zábavách, plesech, vlastních večírcích a podobných akcích (to, myslím, je dobře patrné z naší fotogalerie). Pokud máte rádi zábavu a chcete zkusit jiný taneční styl, neváhejte a kontaktujte nás

 A roky běží a tančíme pořád dál - v současnosti ve složení (na úvodní fotce zleva) - Jirka, Matěj, Verča, Alenka, Jiřinka, Irča, Peťula a Pája.

Skupina DRAWER DANCERS

 

 


Kontakt

DRAWER DANCERS

DDM Šuplík
Jana Roháče 1381
432 01 Kadaň


603 541 466